Nasze usługi

Fortuna to agencja pośrednictwa pracy specjalizująca się w rekrutowaniu i selekcji pracowników z Polski. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie i rozległe doświadczenie. 

Pozyskujemy pracowników zmotywowanych do pracy w Holandii, gdzie działa mnóstwo firm chętnie zatrudniających Polaków. Polski pracownik stanowi w Holandii synonim osoby pracowitej i rzadko pobierającej urlop chorobowy.

Fortuna jest pośrednikiem pomiędzy polskimi pracownikami a holenderskimi przedsiębiorstwami. Proces delegowania polskich pracowników podlega przepisom Unii Europejskiej. A to oznacza regulowane prawnie warunki zatrudnienia, czyli chociażby atrakcyjne wynagrodzenie i schludne zakwaterowanie!

Filary, na jakich opiera się współpraca między Fortuną a jej pracownikami:

 • Profesjonalizm
 • Fortuna rekrutuje polskich pracowników do firm z sektorów wymagających dużego nakładu pracy, takich jak przemysł, budownictwo, rolnictwo czy dystrybucja. W Holandii brakuje personelu posiadającego odpowiednią wiedzę i wystarczającą motywację do pracy w tego typu branżach. Dlatego też Fortuna nieustannie poszukuje pracowników do pracy w holenderskich firmach operujących w tych sektorach.

 • Osobisty kontakt
 • Fortuna dba o to, byś mógł w Holandii skupić się na tym, po co tam przybyłeś: na pracy. My zadbamy o całą resztę, czyli zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie zdrowotne itp. Pragniemy przy tym dobrze Cię poznać - osobista rozmowa jest zatem nieodzowna.

 • Uczciwe warunki zatrudnienia
 • Fortuna stawia wysokie wymagania pracodawcom. Dlatego działamy zgodnie z prawodawstwem holenderskim. Masz zatem pewność dobrych warunków i uczciwych zarobków. Dbamy ponadto o wszelkie dodatkowe sprawy:

  - Zakwaterowanie

  - Transport

  - Ubezpieczenie zdrowotne

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w Holandii za pośrednictwem agencji Fortuna? Zobacz również listę najczęściej zadawanych pytań.

Lub zarejestruj się, a od razu zaczniemy szukać dla Ciebie odpowiedniej oferty!

Rejestracja

Fortuna

Plac Zeromskiego 6

47-100 Strzelce Opolskie

 

info@flexfortuna.pl