Praca u zleceniodawcy

Pod koniec lat 90. do holenderskich przedsiębiorstw zaczęli przybywać pracownicy sezonowi z Polski. Za sprawą prawodawstwa unijnego coraz więcej zagranicznych pracowników podejmuje stałą pracę w Holandii. 

Od przedsiębiorstw działających z międzynarodowymi zespołami napływają do Fortuny coraz liczniejsze oferty zatrudnienia stałych pracowników. Niemal zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć na takie zapotrzebowanie, ponieważ dysponujemy rozległą bazą pracowników, którzy już od wielu lat podejmują pracę za naszym pośrednictwem. Wśród nich znajdują się również osoby, które wiążą swoje życie z Holandią i poszukują w tym kraju stałej pracy.

 

Poszukiwani są chociażby pracownicy posiadający specjalistyczne wykształcenie lub doświadczenie zawodowe. Na przykład administrator polskich procesów transportowych w biurze w Holandii. Wielu Polaków, którzy podjęli pracę za pośrednictwem Fortuny, pozostało w Holandii na stałe.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w Holandii za pośrednictwem agencji Fortuna? Zobacz również listę najczęściej zadawanych pytań.

 

Lub zarejestruj się, a od razu zaczniemy szukać dla Ciebie odpowiedniej oferty!

Rejestracja

Fortuna

Plac Zeromskiego 6

47-100 Strzelce Opolskie

 

info@flexfortuna.pl