Nasza historia

Początki istnienia firmy Fortuna sięgają przełomu lat dziewięćdziesiątych, kiedy - po „upadku muru” - rozpoczęły się projekty wymian z Polską. Po zorganizowaniu w Holandii tygodniowych wakacji dla dzieci z Polski i rozpoczęciu współpracy pomiędzy naszą placówką w Maasbree i polską placówką w Wolsztynie, w roku 1999 rozpoczęła się współpraca w zakresie pośrednictwa pracy dla polskich pracowników (z niemieckim paszportem). 

 

Następstwem tych działań było utworzenie agencji pracy tymczasowej Fortuna, która początkowo specjalizowała się w pracach w sektorze rolnictwa i ogrodnictwa. W późniejszym okresie doszedł sektor przemysłowy i logistyczny, ponieważ świadczone przez nas usługi doskonale wpasowały się w ten obszar. Fortuna zna wyzwania, przed jakimi stoją pracodawcy w tych sektorach. Pracodawcy zaczęli bardzo cenić kompetencje naszych zagranicznych pracowników, jakość doradztwa i innych usług naszej firmy. Dlatego RAZEM dążymy do sukcesu i to NAS różni od innych.

 
Fortuna jest firmą rodzinną, składającą się tylko z najbliższej rodziny. To gwarantuje jakość, ciągłość oraz tempo realizacji naszych usług. Dodatkowo jako firma rodzinna doskonale rozumiemy wyzwania stojące przed firmami rodzinnymi w sektorze rolnictwa i ogrodnictwa. Z kolei Pracodawcy sektoru (technicznego) przemysłowego i logistycznego bardzo cenią sobie wykształcenie techniczne założyciela pana Luciën Geurts i jego doświadczenie w zarządzaniu uzyskane w międzynarodowej korporacji (Océ).

Rejestracja

Fortuna

Plac Zeromskiego 6

47-100 Strzelce Opolskie

 

info@flexfortuna.pl