Praca u naszych partnerów

W 1999 roku Fortuna była jedną z pierwszych firm w Holandii, która zajmowała się rekrutowaniem polskiego personelu do agencji pośrednictwa pracy na terenie całej Holandii. Zapotrzebowanie na polskich pracowników w firmach holenderskich nadal jest wysokie. Dlatego też praca w Holandii możliwa jest nie tylko za pośrednictwem Fortuny , ale i za pośrednictwem naszych agencji partnerskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy uzyskać doskonałe dopasowanie między polskim pracownikiem a holenderską firmą. 


W Holandii na polskich pracowników czeka przede wszystkim wiele ofert w sektorach wymagających dużego nakładu pracy, takich jak: przemysł, budownictwo, rolnictwo czy dystrybucja. Czasem trafiają się bardzo konkretne zadania, na przykład układanie mat z trawą na boiskach piłkarskich. To właśnie czyni pracę w Holandii za pośrednictwem Fortuny tak fascynującą!

 

Czego możesz oczekiwać?

Po rejestracji utworzony zostanie profil, na którym znajdzie się Twoje CV i cechy osobiste. Gdy pojawi się oferta pracy, omówimy zawartość Twojego profilu z partnerskimi agencjami pośrednictwa pracy. Powiadomimy Cię, gdy tylko znajdzie się oferta odpowiednia dla Ciebie. Fortuna współpracuje wyłącznie z uczciwymi i profesjonalnymi organizacjami posiadającymi znak jakości SNA. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziesz wykonywać pracę w uznanym przedsiębiorstwie, działającym zgodnie z holenderskimi przepisami. 

 

W Holandii znajdziesz się pod opieką partnerskiej agencji pośrednictwa pracy. Zadba ona również o dodatkowe kwestie, jak transport, ubezpieczenie i zakwaterowanie.


Fortuna pozostanie jednak dostępna, będzie też na bieżąco informowana o przebiegu Twojej pracy. Dzięki temu w momencie zakończenia zatrudnienia będziemy mogli od razu znaleźć dla Ciebie kolejną ofertę. Będziesz pod nieustanną opieką. 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w Holandii za pośrednictwem agencji Fortuna? Zapoznaj się też z działem FAQ

 

Lub zarejestruj się, a od razu zaczniemy szukać dla Ciebie odpowiedniej oferty!

Rejestracja

Fortuna

Plac Zeromskiego 6

47-100 Strzelce Opolskie

 

info@flexfortuna.pl